KLASYFIKACJA GRAND PRIX

I GRAND PRIX BIEGÓW OSiR W TRZEMESZNIE

http://wyniki.datasport.pl/generalki/gptrzemeszna2017/

MSC NAZWISKO I IMIĘ KAT. W. MIASTO KLUB IL. START SUMA
1 CZARNOJAŃCZYK Rafał M40 Ostrów Wielkopolski 2 02:14:23
2 JEZIERSKI Grzegorz M50 Koziegłowy Lzs Wiatrowo 2 02:17:34
3 REZULAK Paweł M20 Orchowo 2 02:18:03
4 SZYMAŃSKI Ryszard M40 Dąbrówka Sport I Rekreacja Mogilno 2 02:20:45
5 TOMASZEWSKI Krzysztof M50 Turek Kb Maraton Turek 2 02:22:17
6 PACZKOWSKI Jacek M50 Strzelno Sport I Rekreacja Mogilno 2 02:24:12
7 JÓŹWIAK Artur M40 Wturek Samotny Biegacz 2 02:24:35
8 WESOŁOWSKI Szymon M20 Gniezno Xrunners 2 02:26:11
9 GŁÓW Tomasz M40 Szamotuły 2 02:30:57
10 GABRYELSKI Marcin M30 Włocławek Wkb Maratończyk Anwil Team 2 02:31:42
11 SKODKOWSKI Jacek M40 Poznań Spwl Poznań 2 02:33:07
12 GRZĘDA Tomasz M30 Szydłowiec Gniezno Leniwce Team 2 02:33:19
13 WOLSKI Jarosław M40 Mogilno Sport I Rekreacja Mogilno 2 02:35:17
14 MALEROWICZ Janusz M40 Gniezno 2 02:35:38
15 BILICKI Łukasz M30 Gniezno 2 02:37:08
16 SZUKAŁA Adrian M20 Wronki Wroniecki Klub Biegacza 2 02:37:13
17 MAJCHRZYCKI Sławomir M30 Kijewo Środa Wlkp Tkkf Mpk Poznań 2 02:37:41
18 STACHOWIAK Marek M30 Rokietnica Rokietnica Biega 2 02:38:18
19 JAŚKIEWICZ Marcin M30 Mogilno Sport I Rekreacja Mogilno 2 02:38:26
20 LEWANDOWSKI Jan M40 Mogilno 2 02:40:00
21 KONIECZKA Bartosz M40 Pobiedziska Imperial Running Team Polska 2 02:40:44
22 FIGIEL Krzysztof M20 Lulkowo Altom Gniezno 2 02:41:27
23 PODLECKI Wojciech M30 Rokietnica Rokietnica Biega 2 02:41:55
24 WEŁNIAK Bogusław M30 Mogilno Lubiący Zapierdzielać 2 02:42:00
25 NOWICKI Dominik M30 Trzemeszno Niezrzeszony 2 02:42:10
26 KOWALSKI Adrian M20 Gniezno Altom Gniezno 2 02:42:12
27 NALEWALSKI Paweł M40 Mogilno 2 02:42:53
28 SZCZEPANKIEWICZ Rafał M30 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 02:43:39
29 MIESZKOWSKI Przemysław M50 Paczkowo 2 02:44:53
30 FRĄCZYK Jarosław M40 Toruń Parkrun Toruń 2 02:45:08
31 KACZMAREK Michał M20 Poznań Luvena 2 02:47:02
32 KĘDZIERSKI Arkadiusz M40 Trzemeszno 2 02:47:11
33 GANDURSKI Waldemar M50 Gniezno Tmt Smecz 2 02:47:17
34 SZNAJDER Krzysztof M30 Skoki Hart Skoki 2 02:47:33
35 OKUŃSKA-WEJDMAN Aneta K40 Łódź Everrun 2 02:47:33
36 SZUBA Mariusz M40 Trzemeszno 2 02:48:14
37 GORALEWSKI Mateusz M30 Zaborow Dziki Zaborów 2 02:48:48
38 CHRUŚCICKI Jarosław M40 Murowana Goślina 2 02:49:21
39 MACIEJEWSKI Piotr M30 Trzemeszno 2 02:49:21
40 PINIARSKI Paweł M30 Mogilno 2 02:49:46
41 CIERNIAK Jarosław M30 Powidz Drużyna Szpiku 2 02:50:10
42 BUZAŁA Jakub M30 Trzemeszno 2 02:50:53
43 RÓŻNOWSKI Dariusz M40 Inowrocław 2 02:51:54
44 DZIEL Karol M30 Trzemeszno 2 02:52:08
45 ŁUCZAK Tomasz M30 Turek Kb Maraton Turek 2 02:52:09
46 JANOWSKI Jacek M40 Inowrocław Sport4life 2 02:52:14
47 JASIŃSKI Daniel M30 Bieganowo Night Runners Września 2 02:52:25
48 KAPCIAK Mateusz M20 Kostrzyn Walka Kostrzyn 2 02:52:31
49 PARTYKA Wojciech M30 Janikowo 2 02:52:48
50 GŁUCHOWSKI Przemysław M40 Żychlin Mzuma Team 2 02:53:19
51 KASZNIA Radosław M30 Gniezno Altom Gniezno 2 02:53:48
52 MADAJCZAK Jarosław M40 Trzcianka 2 02:54:02
53 WIATR Dariusz M40 Września Night Runners Wrzesnia 2 02:54:10
54 SURDYK Jacek M40 Trzemeszno 2 02:55:30
55 DUBIELA Halina K50 Tczew Tkkf Kolejarz Bydgoszcz 2 02:55:44
56 POPŁAWSKI Krzysztof M30 Swarzędz 2 02:55:46
57 MAJŁOWSKI Aleksander M60 Gorzów Wlkp. 2 02:55:51
58 DOBAK Stefan M70 Szamotuły Kb Szamotuły 2 02:56:18
59 BARTKOWSKA Aneta K20 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 02:56:25
60 NAMIEŚNIK Krzysztof M40 Inowrocław 2 02:56:39
61 PŁUCIENNIK Grzegorz M40 Janikowo Janikowo Na Sportowo 2 02:56:47
62 PŁUCIENNIK Adam M30 Janikowo Janikowo Na Sportowo 2 02:56:48
63 WEJDMAN Dariusz M40 Łódź Everrun 2 02:56:53
64 WIŚNIEWSKA Żaneta K20 Trzemeszno Mks Trzemeszno 2 02:56:56
65 BINARSCH Dagmara K40 Gniezno Night Gniezno 2 02:57:15
66 ROSZAK Zbigniew M20 Gniewkowo T.g ` Sokół` Gniewkowo 2 02:57:17
67 STOLARSKI Piotr M30 Poznań Kb Uep 2 02:57:41
68 KRENC Krzysztof M30 Koło Koło 2 02:58:02
69 TOMCZAK Zbigniew M60 Gniezno Altom Gniezno 2 02:58:37
70 BRZEWIŃSKI Jacek M40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 02:59:09
71 MINARTOWICZ Bartosz M20 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 02:59:16
72 STERCZEWSKI Wojciech M60 Poznań New Qrde Balance 2 02:59:24
73 MAŁKIŃSKI Józef M60 Bydgoszcz Rwt W Bydgoszczy 2 02:59:33
74 BABIAK Bartosz M30 Konin 2 02:59:40
75 SPYCHALSKI Adrian M30 Pleszew Team Pleszew 2 02:59:46
76 ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof M40 Ostrów Wielkopolski 2 03:00:21
77 BANASZKIEWICZ Grzegorz M40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:00:37
78 STANKOWSKA Justyna K40 Trzemeszno Mks Trzemeszno 2 03:01:07
79 LEWANDOWSKI Tomasz M40 Września 2 03:01:08
80 OCHOCKI Krzysztof M40 Janikowo Janikowonasportowo 2 03:01:57
81 ZDANOWSKI Marian M60 Poznań 2 03:01:58
82 MAJEWSKI Wiesław Stefan M40 Trzemeszno Komorniki Bolt Trzemeszno 2 03:01:59
83 BARANOWSKI Filip M40 Poznań 2 03:02:20
84 SKORLIŃSKI Marcin M40 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn 2 03:02:24
85 RATAJCZAK Dariusz M40 Dolsk Night Runners Dolsk 2 03:02:42
86 KOPACZYŃSKI Ryszard M30 Poznań Klub Meta 2 03:02:54
87 SADOWSKI Michał M30 Inowrocław Bartolek 2 03:03:49
88 NOWAK Michał M40 Gniezno 2 03:04:44
89 NOWICKA Agnieszka K30 Trzemeszno 2 03:04:57
90 OWCZARCZAK Ryszard M40 Kościan Team Kościan 2 03:04:58
91 PAŚ Michał M40 Szelejewo Charty Szelejewo 2 03:05:02
92 BIELEC Wojciech M30 Bydgoszcz 2 03:05:14
93 ŚCIERNICKI Mariusz M40 Września Night Runners Wrzesnia 2 03:05:42
94 SIKORA Antoni M60 Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 2 03:06:11
95 RASZTUBOWICZ Daniel M40 Toruń Podgórz Torun Taxi Puls 2 03:06:12
96 GIEL Jarosław M30 Nowy Tomyśl 2 03:06:33
97 CZEKALSKA Maria K30 Poznań Czekalskie Team 2 03:07:05
98 NOWACZYK Zygmunt M50 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:08:25
99 BORUCKI Krystian M30 Gniezno Borko.pl 2 03:09:28
100 KRUSZONA Zbigniew M40 Kostrzyn Lechia Kostrzyn Oldboy`s & Echo Ziemi Kostrzyńskiej 2 03:09:34
101 MAJŁOWSKA Irena K60 Gorzów Wlkp. -bblgorzów Wlkp 2 03:09:34
102 WIETRZYŃSKA Donata K40 Gniezno 2 03:09:40
103 MARCINKOWSKI Szymon M20 Rozgarty 2 03:09:56
104 KULESZA Grzegorz M50 Września Night Runners Wrzesnia 2 03:11:42
105 BURANT Agnieszka K30 Poznań 2 03:12:27
106 PATUŁA Piotr M20 Trzemeszno 2 03:12:34
107 SAWICZ Łukasz M20 Witkowo No Excuses Team 2 03:12:56
108 CHUDAŚ Roman M30 Trzemeszno Hdk Kropelka Trzemeszno 2 03:13:29
109 KUBICKI Piotr M30 Kościan Dziki Zgon Kościan 2 03:15:13
110 SKOWROŃSKI Paweł M60 Poznań Trenuj Z Maliną 2 03:15:15
111 BOMBEL Marcin M40 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno 2 03:16:10
112 KACHNIARZ Miras M40 Trzemeszno No Excuses Team 2 03:16:18
113 MACIEJEWSKI Arkadiusz M30 Gasawa 2 03:16:40
114 GRAJEK Tomasz M40 Gniezno 2 03:17:33
115 RYBARCZYK Ilona K20 Koło Koło Biega 2 03:17:33
116 DEKIERT Artur M40 Poznań Coffee To Go! 2 03:18:06
117 ANDRZEJEWSKI Krzysztof M30 Swarzędz 2 03:18:27
118 REDLAK Tomasz M40 Bydgoszcz 2 03:18:31
119 SIARA Marcin M30 Witkowo Witkowo Biega 2 03:18:39
120 KACZMAREK Mariusz M40 Witkowo Witkowo Biega 2 03:19:31
121 ZAWADZKA Marzena K40 Piła 4run Team Piła 2 03:19:53
122 STĘCZNIAK Bartosz M20 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:20:32
123 PYTLARZ Waldemar M50 Piła 4run Team Piła 2 03:20:43
124 BERG Aneta K30 Gniezno Altom Gniezno No Excuses Team 2 03:20:45
125 TOMECKI Arkadiusz M40 Witkowo 7 Eds 2 03:21:24
126 LEWANDOWSKA Małgorzata K50 Gniewkowo 2 03:21:59
127 PIECHNIK Maria K30 Trzemeszno 2 03:22:09
128 PAJĄK Monika K30 Skórzewo Mamy-biegamy 2 03:22:49
129 OLCZAK Barbara K30 Koło Koło Biega 2 03:23:14
130 WZIĄTEK Mirosław M60 Kórnik Brylant Kórnik 2 03:23:48
131 MATYSIAK Damian M30 Gniezno 2 03:24:08
132 DŁUTKOWSKI Jarosław M40 Rogowo Zadyszka 2 03:24:30
133 STĘCZNIAK Roman M50 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:24:47
134 KODRANC Marcin M30 Trzemeszno Kibole W Biegu 2 03:24:53
135 KAMINSKI Marek M40 Ślesin 2 03:25:18
136 SKORLIŃSKI Krzysztof M40 Kostrzyn Wielkopolski 1922 Lechia Kostrzyn 2 03:25:28
137 JANKOWSKA Renata K30 Trzemeszno Niezrzeszony 2 03:25:33
138 NOWAK Paweł M50 Kcynia -kepnet 2 03:25:36
139 WEŁNIC Miłosz M40 Kórnik 2 03:25:44
140 SZUKAŁA Piotr M40 Poznań Drużyna Szpiku Cswląd Poznań 2 03:25:47
141 BRZEWIŃSKA Marzena K40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:26:52
142 KRUZEL Paweł M40 Pakość 2 03:27:35
143 ROSIŃSKA Madzia K30 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:27:58
144 ZDROJEWSKI Remigiusz M30 Dziećmiarki Efiss 2 03:29:48
145 SOCHA Krzysztof M30 Trzemeszno 2 03:30:02
146 RATAJSKI Jarek M40 Brzoza 2 03:31:30
147 KOPERSKI Grzegorz M30 Wydartowo Stowarzyszenie Teraz 2 03:31:43
148 JÓŹWIAK Patryk M30 Gniezno 2 03:31:57
149 BERNACIAK Mateusz M20 Mogilno Sport I Rekreacja Mogilno 2 03:32:30
150 POWAŁA Janusz M50 Lubin Jil 2 03:34:51
151 NOWAKOWSKI Robert M40 Bydgoszcz 2 03:35:36
152 ANDRZEJEWSKI Maciej M40 Szamotuły Gablociarze.pl 2 03:36:52
153 KUBALSKI Adam M16 Trzemeszno 2 03:38:08
154 TRZCIŃSKA Klaudia K20 Trzemeszno 2 03:38:20
155 GODZIUK Roman M50 Torun 2 03:39:02
156 DOBUSZYNSKI Pawel M40 Inowrocław 2 03:40:13
157 STRZELCZYK Katarzyna K30 Murowana Goslina Biegamy 2 03:42:03
158 GRYPCZYŃSKI Robert M40 Swarzędz Honey Stinger Runners 2 03:42:13
159 GROCHOCKI Wojciech M70 Poznań K B Malta Poznań 2 03:42:28
160 KAŁEK Krzysztof M50 Borki Gm Koło 2 03:44:59
161 MELLER Krzysztof M30 Mogilno Meller 2 03:45:34
162 SALITA Lech M50 Gniezno Altom Gniezno 2 03:47:34
163 PIECHALAK Jacek M40 Rokietnica Rokietnica Biega 2 03:53:29
164 SZCZESIAK Sebastian M40 Koło Pzu Sport Team 2 03:57:13
165 OLĘDEREK Maciej M40 Poznań Niezrzeszony 2 03:59:19
166 MARCINKOWSKI Piotr M40 Rozgarty 2 04:00:02

Jest to półmaraton z Mogilna do Trzemeszna. Bieg główny odbywa się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, powiatu mogileńskiego i gnieźnieńskiego, ze startem na Rynku w Mogilnie i metą na Stadionie Miejskim w Trzemesznie. Droga asfaltowa.