Grand Prix OSIR

GRAND PRIX

http://wyniki.datasport.pl/generalki/trzemeszno18/

II Grand Prix Biegów OSIR Trzemeszno

Msc Nazwisko i imię Kat. W. Miasto Klub Il. start Suma
1 KLEDZIK Zbigniew M20 Chomiąża Szlachecka Idealnie Niedoskonali 2 02:06:28
2 CZARNOJAŃCZYK Rafał M40 Ostrów Wielkopolski 2 02:11:55
3 NOWOSIELSKI Krzysztof M40 Dąbie Mks Run Team Dąbie 2 02:15:01
4 REZULAK Paweł M30 Orchowo Witkowo Biega 2 02:15:01
5 PRANCKUNAS Petras M40 Vilnius Na Pagauk! 2 02:17:13
6 JÓŹWIAK Artur M40 Wilczyn 2 02:22:12
7 ZYDRUNAS Baltrusaitis M40 Vilnius Na Pagauk! 2 02:22:13
8 WESOŁOWSKI Szymon M30 Gniezno Xrunners 2 02:22:29
9 SARNIAK Jarosław M40 Koło Geberit Team 2 02:22:41
10 GRZECHOWIAK Maciej M40 Gniezno Altom Gniezno 2 02:24:03
11 SKRZYPCZAK Andrzej M40 Ocieszyn Łanie I Byki 🙂 2 02:25:03
12 MIKOŁAJCZYK Przemysław M40 Gniezno Słynni Kenijczycy 2 02:26:26
13 TOMASZEWSKI Krzysztof M50 Turek Kb Maraton Turek 2 02:27:02
14 SKODKOWSKI Jacek M40 Poznań Spwl Poznań 2 02:27:24
15 BARAŃSKI Piotr M50 Poznań Night Runners 2 02:28:49
16 DĄBROWSKI Dawid M20 Murowana Goślina Czerwonak Biega 2 02:29:04
17 PACZKOWSKI Jacek M50 Strzelno Strzelno 2 02:29:25
18 NOWACKI Krzysztof M40 Koło No Name Team 2 02:30:35
19 SZUKALSKI Michał M30 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 02:30:56
20 WITKOWSKI Radosław M30 Gniezno Pko Bank Polski 2 02:32:22
21 MAJEWSKI Michał M30 Bierzglinek Spin Force Runners 2 02:32:50
22 ŻUK Włodzimierz M50 Gołąbki 2 02:33:10
23 WILINSKI Adam M40 Fałkowo Altom Gniezno 2 02:33:17
24 KAZIMIROWA Olga K40 Makeewka 2 02:33:24
25 WOJCIECHOWSKI Andrzej M40 Turek Kb Maraton Turek 2 02:34:11
26 ORLIKOWSKI Marcin M40 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno 2 02:36:46
27 CZAPLIŃSKI Mariusz M50 Gniezno Altom Gniezno 2 02:37:45
28 KOPROWSKI Tomasz M30 Poznań Zhp Hufiec Poznań Nowe Miasto 2 02:38:22
29 LEWANDOWSKI Jan M40 Mogilno Mogilno Team 2 02:39:59
30 DOBOSZ Maciej M30 Nakło Nad Notecią 2 02:39:59
31 JAŚKIEWICZ Marcin M30 Mogilno Mogilno Team 2 02:40:22
32 POPŁAWSKI Krzysztof M30 Swarzędz 2 02:40:26
33 PRZYBYLSKI Krzysztof M40 Gniezno Gniezno Biega 2 02:41:00
34 DZIERLA Marcin M30 Żerków Final Charge Runners Band 2 02:41:13
35 URBANIAK Łukasz M30 Trzemeszno 2 02:41:43
36 CIERNIAK Jarosław M40 Powidz Drużyna Szpiku 2 02:44:57
37 WIATR Dariusz M40 Września Night Runners Wrzesnia 2 02:44:58
38 BYCHOWIEC Łukasz M30 Gniezno Tip-topol 2 02:45:48
39 SZUBA Mariusz M40 Trzemeszno 2 02:46:25
40 BRELIŃSKI Robert M30 Gniezno 2 02:46:42
41 NAMIEŚNIK Krzysztof M40 Inowrocław Krzysiekn 2 02:47:10
42 NOWICKI Leszek M50 Inowrocław Inonowiki 2 02:47:17
43 GRUCHAŁA Dawid M40 Siedleczko 2 02:47:19
44 KACZMAREK Michał M20 Poznań Luvena 2 02:47:34
45 PRABUCKI Krzysztof M40 Witkowo Witkowo Biega 2 02:48:59
46 KOCIEMBA Marcin M30 Poznań Aluplast 2 02:49:00
47 JUREK Piotr M50 Szubin Bbl Szubin 2 02:49:10
48 NOWICKI Dominik M30 Trzemeszno 2 02:50:04
49 WYSOCKI Zbigniew M50 Barcin Ślimaki Barcin 2 02:50:13
50 WOLSKI Jarosław M40 Mogilno Mogilno Team 2 02:50:24
51 BILICKI Łukasz M30 Gniezno 1981 2 02:51:09
52 DUBIELA Halina K50 Tczew Tkkf Kolejarz Bydgoszcz 2 02:51:15
53 SZCZEPANKIEWICZ Rafał M30 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 02:51:30
54 NOWICZ Konrad M30 Żychlin 2 02:51:53
55 CHŁOPICKI Michał M30 Gniezno Velux-gniezno 2 02:52:05
56 MAJCHRZYCKI Sławomir M30 Kijewo Środa Wlkp Kb Aktywni Środa Wielkopolskatkkf Mpk Poznań 2 02:52:13
57 DOBAK Stefan M70 Szamotuły Kb Szamotuły 2 02:52:23
58 PRANAITIS Sigitas M30 Vilnius Na Pagauk! 2 02:52:51
59 KRUCZKOWSKI Jarosław M40 Aleksandrów Kujawski Powiat Aleksandrowski 2 02:53:07
60 PINIARSKI Paweł M30 Mogilno Mogilno Team 2 02:54:29
61 CIEŚLAK Sebastian M30 Śrem Night Runners 2 02:54:29
62 MAŚLIŃSKI Mirosław M50 Szubin 2 02:54:36
63 GANDURSKI Waldemar M50 Gniezno Tmt Smecz Gniezno 2 02:54:56
64 KOLIŃSKI Grzegorz M40 Pobiedziska 2 02:56:55
65 BARTKOWSKA Aneta K20 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 02:57:44
66 ZBIERSKI Radosław M40 Gniezno 2 02:57:57
67 DUBINSKAS Arunas M40 Wilno 2 02:58:21
68 WARACZEWSKI Tomasz M20 Gniezno Harpagan Gniezno 2 02:58:21
69 SKORLIŃSKI Marcin M40 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej 2 02:58:51
70 DZIEL Karol M30 Trzemeszno 2 02:59:01
71 SOBOCIŃSKI Grzegorz M30 Poznań Meta 2 02:59:41
72 GRZĘDA Tomasz M40 Szydłowiec Gniezno Leniwce Team 2 03:00:12
73 RASZTUBOWICZ Daniel M40 Toruń Podgórz Toruń 2 03:00:33
74 MAŁKIŃSKI Józef M60 Bydgoszcz 2 03:01:03
75 BIELEC Wojciech M30 Bydgoszcz 2 03:01:05
76 BRZEWIŃSKI Jacek M40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:01:15
77 BRUSS Krzysztof M40 Zalasewo Drużyna Szpiku 2 03:01:24
78 GICALA Grzegorz M40 Rokietnica 2 03:01:31
79 SPENCER Richard M40 Gniezno Englishrunning 2 03:02:01
80 BALCER Remigiusz M40 Mrocza Biały Miś 2 03:02:02
81 BORUCKI Krystian M30 Gniezno Borko.pl 2 03:02:12
82 WOLEK Kamil M30 Gniezno Paroc Polska 2 03:02:38
83 GRAFFON Arkadiusz M30 Trzemeszno Na Luzie 2 03:02:46
84 KOZŁOWSKI Rafał M40 Konin 2 03:02:58
85 PACZKOWSKA Joanna K30 Gniezno Night Runners Gniezno 2 03:03:28
86 ALEKSANDRZAK Jarosław M30 Gniezno Alex Ag 2 03:04:01
87 BUDASZ Tomasz M40 Gniezno Urząd Miejski Gniezno 2 03:04:42
88 MRÓZ Violetta K40 Drewno Ks Sokół Gąsawa 2 03:05:02
89 GLIWKA Artur M30 Inowrocław 1. Blwl 2 03:05:09
90 PODZEREK Maciej M30 Gniezno Wake Team Gniezno 2 03:05:27
91 JAKUBOWSKI Szymon M20 Trzemeszno 2 03:05:50
92 GORZELANY Adam M40 Gniezno Gorzelany Team 2 03:06:04
93 BUZALSKI Robert M40 Bydgoszcz Orange Polska 2 03:06:42
94 SZYMAŃSKI Roman M50 Buk Bukowski Klub Biegacza 2 03:06:45
95 FRAŃSKI Łukasz M40 Nowy Tomyśl Nkb Chyżydrużyna Jezusa 2 03:07:16
96 KRUSZONA Zbigniew M40 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej 2 03:08:02
97 KAMIŃSKI Paweł M40 Murowaniec 2 03:08:25
98 KARASZEWSKI Janusz M40 Konin Zadyszka 2 03:08:29
99 OLCZAK Piotr M20 Poznań 2 03:08:47
100 MAJEWSKI Wiesław Stefan M40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:08:54
101 KUJAWA Maciej M40 Koło Koło Biega 2 03:09:44
102 KAROLAK Grzegorz M50 Poznań 2 03:10:54
103 SADOWSKI Michał M30 Inowrocław Bartolek 2 03:10:55
104 KLUZA Stanisław M60 Turek Kb Maraton Turek 2 03:11:08
105 PAŚ Michał M40 Szelejewo Charty Szelejewo 2 03:11:41
106 KRYGIER Ewa K20 Gąsawa 2 03:12:08
107 SIKORA Antoni M60 Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 2 03:12:40
108 MOTYLSKA Aleksa K20 Mogilno Płock Biega No Age Limit 2 03:14:06
109 BANASZKIEWICZ Grzegorz M40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:14:30
110 NOWACKA Małgorzata K40 Koło No Name Team 2 03:14:54
111 GAŁKOWSKI Krzysztof M30 Kalisz Klub Rugby Husaria Kaliszsupermaraton Kalisz 2 03:14:59
112 CHUDAŚ Roman M40 Trzemeszno Paroc Polska 2 03:15:06
113 KOSMICKI Bartosz M30 Kamieniec Paroc Polska 2 03:15:53
114 SZCZYPKOWSKI Hieronim M50 Ostrów Wielkopolski 2 03:16:08
115 KOPACZYŃSKI Ryszard M30 Poznań Klub Meta 2 03:16:10
116 FILIPCZAK Włodzimierz M50 Turek Kb Maraton Turek 2 03:16:11
117 PINIARSKI Michał M30 Mogilno 2 03:16:40
118 PINIARSKA Weronika K20 Witkowo Witkowo Biega 2 03:16:42
119 TOMCZAK Zbigniew M60 Gniezno Altom Gniezno 2 03:17:32
120 MACIEJEWSKI Arkadiusz M30 Gąsawa 2 03:17:40
121 SKORLIŃSKI Krzysztof M40 Kostrzyn Wielkopolski 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej 2 03:17:48
122 KUBICKI Piotr M30 Kościan Fit4life 2 03:18:14
123 MILEWSKI Artur M30 Gniezno 2 03:18:21
124 GÓRNY Bartłomiej M30 Gniezno Kaszanka Na Ciepło 2 03:18:48
125 ZDANOWSKI Marian M60 Poznań 2 03:18:53
126 ŚNIEGOCKI Paweł M40 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 2 03:19:11
127 PIECHNIK Maria K30 Trzemeszno 2 03:19:51
128 PATUŁA Piotr M20 Trzemeszno Paroc Polska 2 03:20:47
129 AKUSZEWSKA Agata K50 Puszczykowo 2 03:21:36
130 KACZMAREK Mariusz M40 Witkowo Witkowo Biega 2 03:22:01
131 NURKIEWICZ Jarosław M40 Bydgoszcz Kung Fu Pandy 3 2 03:22:02
132 KOWALSKA Małgorzata K40 Konin Zadyszka 2 03:24:08
133 RUDZKI Jan M40 Koziegłowy Quay Poznań 2 03:24:10
134 ADAMSKA Karolina K30 Mogilno 2 03:24:26
135 STĘCZNIAK Bartosz M20 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:24:41
136 DOBRUCHOWSKI Bogusław M30 Kamieniec Paroc Polska 2 03:24:51
137 CIERZNIAK Damian M30 Chocz Dhu Moto-dream 2 03:24:56
138 WOJAS Jacek M40 Witkowo 2 03:25:23
139 KODRANC Marcin M30 Trzemeszno Kibole W Biegu 2 03:25:47
140 KRYGIER Mirosława K50 Drewno Ks Sokół Gąsawa 2 03:25:48
141 KUJAWA Ryszard M40 Kłecko 2 03:26:24
142 KAŹMIERCZAK Tomasz M40 Gniezno 2 03:27:02
143 CYPRIAN Paula K20 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza 2 03:27:16
144 BUDZIAK Piotr M40 Groblice Wrocłw Cswiich Wrocław 2 03:29:00
145 POHL Arkadiusz M40 Rokietnica Łanie I Byki 🙂 2 03:30:33
146 SZUBRYCH Karolek M20 Rynarzewo Amator 2 03:30:58
147 KOZŁOWSKA-BUDASZ Joanna K40 Gniezno 2 03:31:56
148 KOWALSKI Mikołaj M30 Mogilno 2 03:31:58
149 KUCZEWSKI Dariusz M40 Gniezno 2 03:32:11
150 KACHNIARZ Miras M40 Trzemeszno No Excuses Team 2 03:32:21
151 RENC Patryk M20 Bydgoszcz Serce Tybetu 2 03:32:33
152 NALEWALSKA Justyna K20 Bydgoszcz Serce Tybetu 2 03:32:50
153 CYPRIAN Jarosław M40 Opalenica Osp Opalenica 2 03:33:15
154 WOLNY Hubert M30 Buk 2 03:33:20
155 NOWAK Adrian M40 Pobiedziska Pobiedziska Running Team 2 03:33:33
156 SKOWROŃSKA – BIZAN Małgorzata K40 Swarzędz Bizons Crew 2 03:35:08
157 BRZEWIŃSKA Marzena K40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 2 03:35:48
158 RYBSKI Bartosz M30 Poznań 2 03:35:56
159 ANTOSZAK Agnieszka K30 Gniezno 2 03:36:39
160 MINARTOWICZ Bartosz M20 Trzemeszno Kpp Gniezno 2 03:36:45
161 SIARA Marcin M30 Witkowo Witkowo Biega 2 03:37:14
162 SOCHA Krzysztof M30 Trzemeszno Kpp Gniezno 2 03:37:59
163 ANDRZEJCZAK Sebastian M40 Gniezno Andrzejczak Team 2 03:39:11
164 ANDRZEJCZAK Ania K40 Gniezno Andrzejczak Team 2 03:39:12
165 MALINOWSKI Marcin M40 Komorniki `piotr I Paweł` Marka Formy 2 03:39:21
166 PANKOWSKI Dariusz M30 Witkowo 2 03:39:41
167 BYCHOWIEC Joanna K30 Gniezno Tip-topol 2 03:39:50
168 PIECZYNSKI Patryk M40 Września Spin Force Runners 2 03:40:13
169 MIETLICKI Robert M40 Witkowo 2 03:40:55
170 WEŁNIC Miłosz M40 Kórnik Bizons Crew 2 03:41:08
171 WALIGÓRA Jakub M30 Pobiedziska Pobiedziska Running Team 2 03:42:29
172 ANTAS Paweł M30 Trzemeszno Klub Hdk Pck Kropelka Trzemeszno Stowarzyszenie Teraz 2 03:44:11
173 MODRZEJEWSKI Wojciech M40 Chojnice Lichnowy Jw 3775 Chojnice 2 03:44:14
174 SALITA Lech M50 Gniezno Altom Gniezno 2 03:45:27
175 REDLAK Tomasz M40 Bydgoszcz 2 03:45:38
176 BIENIARA Tomasz M40 Czerniejewo Mjdop 2 03:45:40
177 TOMECKI Arkadiusz M40 Witkowo Witkowo Biega 2 03:45:42
178 RYBSKI Marek M60 Obrzycko T.p.z.o Obrzycko 2 03:46:47
179 WIŚNIEWSKA Joanna K40 Bolechowo Osiedle 2 03:47:40
180 PIECHALAK Jacek M40 Rokietnica 2 03:48:03
181 KRYSTKIEWICZ Łukasz M30 Tulce Teraz Tulce 2 03:49:16
182 NIEMECZEK Waldemar M50 Janikowo 2 03:50:01
183 KOPERSKI Grzegorz M40 Wydartowo Stowarzyszenie Teraz 2 03:52:09
184 NOWAKOWSKA Ola K20 Radziejów Anonimowi Biegacze 2 03:52:22
185 MARCZEWSKA Małgorzata K40 Człuchów Jw 3775 Chojnice 2 03:54:28
186 KRUZEL Paweł M50 Kościelec 2 03:54:47
187 JASIŃSKI Tomasz M40 Pleszew Vegerunners 2 03:55:15
188 WIDZIŃSKI Adam M30 Poznań 2 03:55:57
189 BRACISZEWSKI Andrzej M50 Kłecko 2 03:56:09
190 PAWLAK Małgorzata K40 Gniezno 2 03:59:02
191 KOCH Antoni M50 Śrem 2 03:59:15
192 KWIECIŃSKA Katarzyna K30 Gniezno Paroc Polska 2 03:59:37
193 CIESIELSKI Tomasz M50 Gniezno Kb Zawał 2 04:00:48
194 ROŻKOWSKI Roman M60 Śrem Runner`s Power Śrem 2 04:01:39
195 MARCINKOWSKI Piotr M50 Rozgarty 2 04:02:04
196 SOBKOWIAK Maciej M30 Poznań Anonimowi Biegacze 2 04:08:08
197 PAWLAK Krzysztof M40 Gniezno 2 04:08:51
198 CZASAK Grzegorz M40 Witkowo Witkowo Biega 2 04:10:23
199 GRYPCZYŃSKI Robert M40 Swarzędz Kuna Kowanówko 2 04:10:50
200 ANDRZEJEWSKI Maciej M40 Szamotuły Gablociarze.pl 2 04:18:11
201 SZARSZEWSKI Witold M60 Nakło Nad Notecią Nakielski Klub Biegacza 2 04:22:18
202 KASIERSKA Ewa Katarzyna K70 Poznań Wkb Meta Lubliniec 2 04:32:19
203 SZAFRAŃSKI Jarosław M40 Wydartowo Paroc Polska 2 04:35:48

Jest to półmaraton z Mogilna do Trzemeszna. Bieg główny odbywa się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, powiatu mogileńskiego i gnieźnieńskiego, ze startem na Rynku w Mogilnie i metą na Stadionie Miejskim w Trzemesznie. Droga asfaltowa.